Bilgi Talebi

Özel eğitim alanında 19 yılın üzerinde deneyime sahip olan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerimiz, M.E.B.’e bağlı hizmet vermektedir. Düşük okul başarısı, davranış bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, kaynaştırma öğrencileri, okul ve uyum problemi yaşayan, Otizm eğitimi, zihinsel engelliler, disleksi, özgül öğrenme güçlüğü ve bedensel eğitimi olmak üzere özel eğitim alanında uzmanlaşmış öğretmenler M.E.B. destekli ücretsiz bireysel eğitim hizmeti vermektedir. 

Ücretsiz servis olanağına sahip olan özel eğitim merkezlerimiz, özel eğitim raporu sürecinde de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında özel eğitim merkezimizin her zaman öğrenci merkezli ve çözüm odaklı bir eğitim hizmetinin merkezinde yer aldığını ifade etmek mümkün olmaktadır.

Özel Fatih İlgi Eğitim Kurumları kapsamında çocuklarımız çok daha güvenli, rahat ve huzurlu bir eğitim ve değerlendirme almanın ayrıcalıklarını deneyimler.

Son teknoloji modern ortamlarda birçok yönden eğitim alan çocuklar bilişsel bağlamda eğitim alırken aynı zamanda sosyal ortamlarda bulunma becerisi de kazanır. Her biri alanında uzman eğitmen kadromuz ile  verdiğimiz eğitimler kapsamında her çocuk bizim için özeldir.